Bebe Bisküvisi 150GR

2,50 TL
- Glikoz Şurubu - , -Birincisi, zatında zararli olanlar. -İkincisi, ihtiyara (tercihe) ve kesbe bağlı zararlı hale gelenlerdir.
5/ 5
- Glikoz Şurubu - , Ikincisi ise doğru tuketimininde zarar vermeyen, fakat fazla veya zamansız tuketildiginde (mesela yemekten hemen sonra meyve yemek..) vücuda zararlı hale gelen gıdalardır. Her gıda böyledir. Çok fazla su içilirse hücre patlaması (otoliz) olur ve su zehirlenmesinden ölebiliriz.. Bu ikincisi konusunda fıkıh herhangi bir yasak koymaz. Her insan bunu kendine zarar vermeyecek sekilde tuketebilir. Misir surupları da böyledir. Bizzat zararli olmayıp fazla tüketiminde vücuda birtakim zararlari vardır.
5/ 5
- İster keyif- isterseniz ek gıda ! - , Gerek bebeğinizin maddi-manevi sağlığı için, gerekse çay keyfiniz için harika bir lezzet !
5/ 5
- Glikoz Şurubu - , Sayın Ahmet Bey, En önemli sıkıntı Gdo&tt2;dur. Gdo haricinde; glikoz şurubunun yüksek miktarda kullanılması ile şeker in yüksek miktarda kullanılmasında da problemler oluşmaktadır
5/ 5
- Glikoz Şurubu - , Burada ilk olan bizzat zararli olanlardir ve çok az dahi vucuda alınsa vucudun bundan zarar gördüğü mutlak olanlardır. Sodyum nitrit, sodyum benzoat, sodyum metabisülfit, MSG vs. bunlara birer misaldir ve helal sertifika verilmez.
5/ 5
16 Arkadaşına Öner Yorum Ekle Fiyat Alarmı
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (16)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.